PROGRAM NA TVORBU FOTOKNIH A VYVOLÁNÍ FOTOGRAFIÍ

SmartPictureCreation PC - fotokniha+foto

Máme pro Vás nový program na tvorbu fotoknih. Navíc si můžete pomocí programu pohodlně odeslat na zopracování svoje fotografie z pohodlí Vašeho domova.

Heslo : EU-87XL (po spuštění nainstalovaného programu)

UPOZORNĚNÍ: Pokud máte v počítači nainstalovaný starý program PhotoandBook prosím odinstalujte dříve než začnete s instalací nového programu.


 

 

Aplikace do mobilu pro vyvolávání fotografií

Heslo : EU-24R7 (po spuštění nainstalovaného aplikace)

Rádi by jste si vyvolali z telefonu fotografie a nevíte jak na to? Stačí si stáhnout naší aplikaci SmartPictureCreation z Google Play nebo App Store. Při registraci zadáte hoslo: EU-WYBW


Fotogalerie - Dětská promoce - 2020

 


 

Fotogalerie - slavnostní promoce - podzim 2019

Promoce-Pedagogická fakulta - říjen 2019 - Fotogalerie ZDE

 

 

 

 

Fotogalerie - taneční Rokycany - léto 2019

 

 

 

 

 

Fotogalerie - slavnostní promoce - léto 2019


Promoce-Pedagogická fakulta -červenec 2019 - Fotogalerie ZDE


Promoce - Ekonomická fakulta - červen 2019 - Fotogalerie ZDE

 

 

Promoce-Fakulta zdravotnických studií-červenec 2019-Fotogalerie ZDE

 

 


Fotogalerie - školní akademie 14 ZŠ - 17.5. 2019


 


Fotogalerie - Vítání občánků Kozolupy - 27.3. 2019


 

 

 

 

Fotogalerie - Dětská promoce - 2019


 

 

 

Fotogalerie - taneční Krejčík - zima 2018/2019

 

 

 

Fotogalerie - slavnostní promoce - podzim 2018


Promoce Pedagogická fakulta - říjen 2018 - Fotogalerie ZDE

Vážení zákazníci naší druhé provozovny Americké 34 v Plzni. Již nás najdete na nové adrese Tylova 26. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.


 

Fotogalerie - taneční léto Rokycany 2018

 

 

Fotogalerie - slavnostní promoce 2018


Promoce Ekonomická fakulta - červen 2018 - Fotogalerie ZDE
PROMOCE  Fakulta zdravotnických studií 2017 - Fotogalerie ZDEPROMOCE  Fakulta pedagogická 2017 - Fotogalerie ZDE

 

EMICO 1989 s.r.o.
IČ: 26352150
DIČ: CZ26352150

 

Fotogalerie - Dětské slavnostní promoce - 2018


Fotogalerie ZDE


 


FOTO-STUDIO VAVRUŠKATaneční škola Krejčík

Připravujeme pro Vás po celý rok celou řadu novinek, které se budou na našich stránkách postupně objevovat a o kterých se budete postupně dozvídat. Spustili jsme nové www stránky především proto, abychom byli s Vámi, našimi věrnými i novými zákazníky ještě více ve spojení a mohli Vás co nejrychleji seznámit se všemi novinkami, z nichž ta nejvýznemnější je zakoupení technologie na výrobu fotoknih ze skutečných fotografií jako první a jediná firma v Plzni.  Na dalších řádkách Vás seznámíme s hlavními oblastmi naší činnosti a jestliže se chcete dozvědět více o historii firmy, klikněte zde.

 

Zabýváme se svatební, reportážní, modelingovou a reklamní fotografií. Fotografujeme a natáčíme svatby, maturitní plesy, taneční kurzy,slavnostní promoce a rodinné oslavy a jubilea, jako jsou křtiny, reklamní a společenské záležitosti, propagační materiály včetně veškerých grafických úprav.

 

Tradičně již v námi poskytovaných službách Vám nabízíme i možnost objednání reportážních fotografií prostřednictvím webových stránek. Fotografie Vám dodáme na kvalitním skutečném fotopapíru, popř. dle požadavku na digitálním nosiči nebo jako videoprezentaci.

 

 

 

 

Profesionální svatební fotograf

 

 

 

Svatba v Plzni

Svatba a celý svatební den je pro každého vyjimečnou událostí a každý se rád probere po letech vzpomínkami nad svatebními fotografiemi. Svatební fotograf-profesionál je skvělou volbou. Nejlepší hokej hrají také profesionálové. Budete mít svatbu v Plzni, Manětíně, na zámku Kozel či v Mirošově? Přijedeme kamkoliv, a nejen v Plzeňském kraji. Naše FOTO-STUDIO se specializuje již téměř 20 let na fotografování a natáčení svatebních obřadů. Fotografování svateb a následné upravování fotografií a zhotovování svatebních albumů nás neustále baví a nic na tom nemění fakt, že je to naše práce. Myslíme si, že je to naopak naší výhodou. Více o svatbách zde!!


 

 

 

Digitální atelierová fotografie

 

atelierova-fotografie

 

V našich ateliérech můžeme nafotit jednotlivé fotografie i celou kolekci snímků,dále vytvoříme i glamour kalendář, book nebo černobílé umělecké fotky. Z množství nafocených záběrů si vyberete hned na místě na počítači ty nejlepší, naši fotografové Vám nabídnou i celou řadu dalších grafických úprav sepiové foto, rámečky, různé filtry, retuš pleti, atd. Pro fotografování uměleckých fotografií a foto na tablo jsou na požádání k dispozici vizážistka, kosmetička nebo kadeřnice. Více o fotoatelierech zde!!

 

detsky-fotoatelier

 

Fotoknihy Plzeň

 

FOTOKNIHY-PLZEN

 

Od minulého roku jsme jako první v Plzni začali sami vyrábět tzv. fotoknihy. Jedná se o svázanou knihu plnou Vašich fotografií v tištěné fotografické kvalitě. Nevíte co to fotokniha je? Nevadí, rádi  Vás s fotoknihou seznámíme zde na našich stránkách nebo můžete přijít přímo na naši provozovnu Husova ul. 37, kde Vám rádi ukážeme několik variant fotoknih a vše důkladně vysvětlíme.
Veškeré informace či dotazy ohledně výroby fotoknih Vám rádi sdělíme osobně na naši provozovně Husova 37 v Plzni nebo na tel. 602 870 001.
Program pro tvorbu fotoknih od nás:
instalační kód: A49S-YUFU-9FV7-MLSC (zadává se při prvním spuštění programu) Návod na ovládání programu naleznete ZDE nebo ke stažení v PDF formátu ZDE.

Od minulého roku jsme jako první v Plzni začali sami vyrábět tzv. fotoknihy. Jedná se o svázanou knihu plnou Vašich fotografií v tištěné fotografické kvalitě. Program na tvorbu si můžete bezplatně stahnout na našich stránkách. Po jednoduché instalaci do Vašeho počítače, můžete začít tvořit vlastní fotoknihu. Vybrat si můžete ze tři rozměrů a to 20x20, 30x30 nebo 21x30cm.

 

Nevíte co to fotokniha je?  Nevadí, rádi Vás s fotoknihou seznámíme zde na našich stránkách nebo můžete přijít přímo na naši provozovnu Husova ul. 37,  kde Vám rádi ukážeme několik variant fotoknih a vše důkladně vysvětlíme. Více o fotoknihách naleznete ZDE.

Originální Maturitní TABLA

maturitni-tablo-plzen

 

Originální Tabla od nás. Podívejte se na naši ukázkovou galerii maturitních tabel. Vytiskneme Vám velkoformátové TABLO, které graficky zpracujeme dle Vaší představivosti. Objednávejte na tel. 602 870 001 p.Vavruška nebo osobně na jedné z našich provozoven. Ukázková galerie ZDE.

 

 

 

 

Video přepisy ze starých medií na DVD

 

vhs-na-dvd

 

Nabízíme vám přepisů videonahrávek jak z videokazety VHS tak z kamer VHS-C, Hi8, digital8, miniDVD na DVD. Máte starý 8mm film? Rádi by jste ho archivovali v digitální kvalitě? Není problém umíme i to. VÍCE SE DOZVÍTE ZDE.

 

 

 

 

Věnujte dárkové poukazy svým blízkým........

 

dárkové-poukazy darkove-poukazy darkove-poukazy

 

SVATEBNÍ FOTOGRAF SVATEBNÍ KAMERAMAN PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE DĚTSKÁ FOTOGRAFIE FIREMNÍ PORTRÉTY REPORTÁŽNÍ FOTOGRAFIE VIZÁŽISTICKÉ SLUŽBY MODELINGOVÁ FOTOGRAFIE FOTOGRAFIE JÍDLA PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE FOTOGRAFIE PRO ŠKOLY A ŠKOLKY BOOK PRO MODELKY SETKARTY KALENDÁŘE FOTOGRAFIE INTERIÉRU FOTOGRAFIE EXTERIÉRU