FOTOGALERIE - Taneční Krejčík Plzeň 2023

FOTOGALERIE - Taneční Krejčík Hrádek 2023

 

 

FOTOGALERIE  Dětské slavnostní promoce 2023

 

 

 

FOTOGALERIE - Taneční Krejčík - Nýrsko + Plzeň  2022


 

 

FOTOGALERIE  Slavnostní promoce podzim 2022

Pedagogická fakulta zámek Kozel

 

FOTOGALERIE - Taneční Krejčík - Volduchy - léto 2022


 

FOTOGALERIE - Slavnostní promoce - léto 2022

  • Ekonomická fakulta Parkhotel - 29.06.2022 - 9:0011:30 / 14.00
  • Ekonomická fakulta Zámek Kozel 30.6.2022 - 9:3012:00 / 15.00
  • Ekonomická fakulta Cheb - 01.7.2022 - 11:00

 

POZOR ČTĚTE : Pokud Vám objednávka přes e-shop nelze uskutečnit z důvodu přetíženého serveru prosím odešlete objednávku s vypsanými čísli na email: husova@foto-vavruska.cz.

 

FOTOGALERIE - Dětské slavnostní promoce 5.5.2022

 

FOTOGALERIE - Taneční Krejčík - Plzeň a Nýrsko 2021


prodloužená, karneval a závěrečná - FOTOGALERIE ZDE

 

 

 

FOTOGALERIE - Slavnostní promoce - podzim 2021

 

POZOR ČTĚTE : Pokud Vám objednávka přes e-shop nelze uskutečnit z důvodu přetíženého serveru prosím odešlete objednávku s vypsanými čísli na email: husova@foto-vavruska.cz. Na nápravě pracujeme děkujeme za pochopení.

 

 

FOTOGALERIE - Slavnostní promoce - léto 2021


 

 

 


FOTO-STUDIO VAVRUŠKATaneční škola Krejčík

Připravujeme pro Vás po celý rok celou řadu novinek, které se budou na našich stránkách postupně objevovat a o kterých se budete postupně dozvídat. Spustili jsme nové www stránky především proto, abychom byli s Vámi, našimi věrnými i novými zákazníky ještě více ve spojení a mohli Vás co nejrychleji seznámit se všemi novinkami, z nichž ta nejvýznemnější je zakoupení technologie na výrobu fotoknih ze skutečných fotografií jako první a jediná firma v Plzni.  Na dalších řádkách Vás seznámíme s hlavními oblastmi naší činnosti a jestliže se chcete dozvědět více o historii firmy, klikněte zde.

 

Zabýváme se svatební, reportážní, modelingovou a reklamní fotografií. Fotografujeme a natáčíme svatby, maturitní plesy, taneční kurzy,slavnostní promoce a rodinné oslavy a jubilea, jako jsou křtiny, reklamní a společenské záležitosti, propagační materiály včetně veškerých grafických úprav.

 

Tradičně již v námi poskytovaných službách Vám nabízíme i možnost objednání reportážních fotografií prostřednictvím webových stránek. Fotografie Vám dodáme na kvalitním skutečném fotopapíru, popř. dle požadavku na digitálním nosiči nebo jako videoprezentaci.

 

 

 

 

Profesionální svatební fotograf

 

 

 

Svatba v Plzni

Svatba a celý svatební den je pro každého vyjimečnou událostí a každý se rád probere po letech vzpomínkami nad svatebními fotografiemi. Svatební fotograf-profesionál je skvělou volbou. Nejlepší hokej hrají také profesionálové. Budete mít svatbu v Plzni, Manětíně, na zámku Kozel či v Mirošově? Přijedeme kamkoliv, a nejen v Plzeňském kraji. Naše FOTO-STUDIO se specializuje již téměř 20 let na fotografování a natáčení svatebních obřadů. Fotografování svateb a následné upravování fotografií a zhotovování svatebních albumů nás neustále baví a nic na tom nemění fakt, že je to naše práce. Myslíme si, že je to naopak naší výhodou. Více o svatbách zde!!


 

 

 

Digitální atelierová fotografie

 

atelierova-fotografie

 

V našich ateliérech můžeme nafotit jednotlivé fotografie i celou kolekci snímků,dále vytvoříme i glamour kalendář, book nebo černobílé umělecké fotky. Z množství nafocených záběrů si vyberete hned na místě na počítači ty nejlepší, naši fotografové Vám nabídnou i celou řadu dalších grafických úprav sepiové foto, rámečky, různé filtry, retuš pleti, atd. Pro fotografování uměleckých fotografií a foto na tablo jsou na požádání k dispozici vizážistka, kosmetička nebo kadeřnice. Více o fotoatelierech zde!!

 

detsky-fotoatelier

 

Fotoknihy Plzeň

 

FOTOKNIHY-PLZEN

 

Od minulého roku jsme jako první v Plzni začali sami vyrábět tzv. fotoknihy. Jedná se o svázanou knihu plnou Vašich fotografií v tištěné fotografické kvalitě. Nevíte co to fotokniha je? Nevadí, rádi  Vás s fotoknihou seznámíme zde na našich stránkách nebo můžete přijít přímo na naši provozovnu Husova ul. 37, kde Vám rádi ukážeme několik variant fotoknih a vše důkladně vysvětlíme.
Veškeré informace či dotazy ohledně výroby fotoknih Vám rádi sdělíme osobně na naši provozovně Husova 37 v Plzni nebo na tel. 602 870 001.
Program pro tvorbu fotoknih od nás:
instalační kód: A49S-YUFU-9FV7-MLSC (zadává se při prvním spuštění programu) Návod na ovládání programu naleznete ZDE nebo ke stažení v PDF formátu ZDE.

Od minulého roku jsme jako první v Plzni začali sami vyrábět tzv. fotoknihy. Jedná se o svázanou knihu plnou Vašich fotografií v tištěné fotografické kvalitě. Program na tvorbu si můžete bezplatně stahnout na našich stránkách. Po jednoduché instalaci do Vašeho počítače, můžete začít tvořit vlastní fotoknihu. Vybrat si můžete ze tři rozměrů a to 20x20, 30x30 nebo 21x30cm.

 

Nevíte co to fotokniha je?  Nevadí, rádi Vás s fotoknihou seznámíme zde na našich stránkách nebo můžete přijít přímo na naši provozovnu Husova ul. 37,  kde Vám rádi ukážeme několik variant fotoknih a vše důkladně vysvětlíme. Více o fotoknihách naleznete ZDE.

Originální Maturitní TABLA

maturitni-tablo-plzen

 

Originální Tabla od nás. Podívejte se na naši ukázkovou galerii maturitních tabel. Vytiskneme Vám velkoformátové TABLO, které graficky zpracujeme dle Vaší představivosti. Objednávejte na tel. 602 870 001 p.Vavruška nebo osobně na jedné z našich provozoven. Ukázková galerie ZDE.

 

 

 

 

Video přepisy ze starých medií na DVD

 

vhs-na-dvd

 

Nabízíme vám přepisů videonahrávek jak z videokazety VHS tak z kamer VHS-C, Hi8, digital8, miniDVD na DVD. Máte starý 8mm film? Rádi by jste ho archivovali v digitální kvalitě? Není problém umíme i to. VÍCE SE DOZVÍTE ZDE.

 

 

 

 

Věnujte dárkové poukazy svým blízkým........

 

dárkové-poukazy darkove-poukazy darkove-poukazy

 

SVATEBNÍ FOTOGRAF SVATEBNÍ KAMERAMAN PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE DĚTSKÁ FOTOGRAFIE FIREMNÍ PORTRÉTY REPORTÁŽNÍ FOTOGRAFIE VIZÁŽISTICKÉ SLUŽBY MODELINGOVÁ FOTOGRAFIE FOTOGRAFIE JÍDLA PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE FOTOGRAFIE PRO ŠKOLY A ŠKOLKY BOOK PRO MODELKY SETKARTY KALENDÁŘE FOTOGRAFIE INTERIÉRU FOTOGRAFIE EXTERIÉRU