Video přepisy ze starých medií na DVD

 

vhs-na-dvd

 

Nabízíme vám přepisů videonahrávek jak z videokazety VHS tak z kamer VHS-C, Hi8, digital8, miniDVD na DVD. Máte starý 8mm film? Rádi by jste ho archivovali v digitální kvalitě? Není problém umíme i to. VÍCE SE DOZVÍTE ZDE.

 

 

 

 

Fotoknihy Plzeň

 

FOTOKNIHY-PLZEN

 

 

Od minulého roku jsme jako první v Plzni začali sami vyrábět tzv. fotoknihy. Jedná se o svázanou knihu plnou Vašich fotografií v tištěné fotografické kvalitě. Nevíte co to fotokniha je? Nevadí, rádi  Vás s fotoknihou seznámíme zde na našich stránkách nebo můžete přijít přímo na naši provozovnu Husova ul. 37, kde Vám rádi ukážeme několik variant fotoknih a vše důkladně vysvětlíme.
Veškeré informace či dotazy ohledně výroby fotoknih Vám rádi sdělíme osobně na naši provozovně Husova 37 v Plzni nebo na tel. 602 870 001.
Program pro tvorbu fotoknih od nás:
instalační kód: A49S-YUFU-9FV7-MLSC (zadává se při prvním spuštění programu) Návod na ovládání programu naleznete ZDE nebo ke stažení v PDF formátu ZDE.

Od minulého roku jsme jako první v Plzni začali sami vyrábět tzv. fotoknihy. Jedná se o svázanou knihu plnou Vašichfotografií v tištěné fotografické kvalitě. Program na tvorbu si můžete bezplatně stahnout na našich stránkách. Po jednoduché instalaci do Vašeho počítače, můžete začít tvořit vlastní fotoknihu. Vybrat si můžete ze tři rozměrů a to 20x20, 30x30 nebo 21x30cm.

 

Nevíte co to fotokniha je?  Nevadí, rádi Vás s fotoknihou seznámíme zde na našich stránkách nebo můžete přijít přímo na naši provozovnu Husova ul. 37,  kde Vám rádi ukážeme několik variant fotoknih a vše důkladně vysvětlíme. Více o fotoknihách naleznete ZDE.