Digitální atelierová fotografie

 

Pro snad nejklasičtější typ fotografie - ateliérovou portrétní fotografii - jsou Vám k dispozici naše 4 fotoateliéry, vybavené moderní zábleskovou technikou a celou řadou pozadí a rekvizit (samozřejmě si můžete přinést i vlastní rekvizity). Ke svým zákazníkům přistupujeme individuálně a na základě jejich přání se společně snažíme dosáhnout co nejlepších výsledků. Výsledné fotografie, zvětšené na velký formát a zapaspartované či zarámované, jsou oblíbenou ozdobou pokojů našich zákazníků.

 

 

atelierova-fotografie

 

 

V našich ateliérech můžeme nafotit jednotlivé fotografie i celou kolekci snímků,dále vytvoříme i glamour kalendář, book nebo černobílé umělecké fotky. Z množství nafocených záběrů si vyberete hned na místě na počítači ty nejlepší, naši fotografové Vám nabídnou i celou řadu dalších grafických úprav sepiové foto, rámečky, různé filtry, retuš pleti, atd. Pro fotografování uměleckých fotografií a foto na tablo jsou na požádání k dispozici vizážistka, kosmetička nebo kadeřnice.

 

 

detsky-fotoatelier

 

Fotografie jsou zhotovovány ve vlastním minilabu na lesklém fotografickém papíře vysoké kvality s důrazem na individuální péči každému jednotlivému snímku. Z fotografií je také možné vytvořit fotoknihu či originální kalendář, třeba jen pro vaši rodinu.