Fotokniha od nás !!!

 

Od letošního roku jsme jako první v Plzni začali sami vyrábět tzv. fotoknihy. Jedná se o svázanou knihu plnou Vašich fotografií v tištěné fotografické kvalitě. Nevíte co to fotokniha je? Nevadí, rádi  Vás s fotoknihou seznámíme zde na našich stránkách nebo můžete přijít přímo na naši provozovnu Husova ul. 37, kde Vám rádi ukážeme několik variant fotoknih a vše důkladně vysvětlíme. Knihy zhotovujeme do 3 pracovních dní nebo za příplatek 30% z ceny knihy do 24 hodin.

 

Veškeré informace či dotazy ohledně výroby fotoknih Vám rádi sdělíme osobně na naši provozovně Husova 37 v Plzni nebo na tel. 602 870 001.

 

Zájemci o proškolení v programu na výrobu fotoknih (provádíme zdarma) se hlašte na email: fotokniha@foto-vavruska.cz nebo na tel.: 602 870 001.

 

Program pro tvorbu fotoknih od nás: SmartPictureCreation


 

 

instalační kód: EU-87XL

(zadává se při prvním spuštění programu)

 

ČTĚTE PROSÍM - ČTĚTE PROSÍM - ČTĚTE PROSÍM - ČTĚTE PROSÍM - ČTĚTE PROSÍM - ČTĚTE PROSÍM

Pokud máte v počítači nainstalovaný starší program na tvorbu knih PhotoandBook, je potřeba ho nejdříve odinstalovat. Pak můžete instalovat novou verzi programu Smart Picture Creation. V případě nejasností volejte 602 870 001- p.Vavruška. 

 

Jste tvůrčí a rádi by jste si sami fotoknihu zpracovali z pohodlí domova? Není problém můžete si nainstalovat náš program na tvorbu fotoknih do svého počítače a necháte naplno pracovat Vaše tvůrčí schopnosti. Fotoknihu lze pak snadno odeslat elektronicky nebo lze stahnout na USB klíč, který pak přinesete do naší provozovny Husova 37 v Plzni. Spolu se pak podíváme jak je fotokniha zpracovaná a popřípadě doladíme na místě detaily k vyhotovení a druhý den si můžete fotoknihu odnést. Jestli si nevíte rady s programem nevadí. Stačí po domluvě přijít na provozovnu. Zde Vám vše vysvětlíme a ukážeme, aby jste si svoji fotoknihu mohli sami zhotovit.

 

Pokud počítač není Váš dobrý přítel nebo se nechcete zdržovat přípravou fotoknihy stačí přinést seřazené a vybrané fotografie k nám. Rádi Vám knihu vyhotovíme a před vytištěním dáme k náhledu.

 

 

Rozměry fotoknih: 

 

 

 

Desky fotoknih: Pevná vazba

 

 

Desky fotoknih: Měkká vazba

 

Ceník fotoknih:

 

fotokniha-plzen