Firma FOTO-STUDIO VAVRUŠKA

 

V roce 1990 byl otevřeno FOTO-STUDIO VAVRUŠKA v Husově ul. č.37 v Plzni, a dodnes jím prošly stovky novomanželských párů při svatbách, stovky a snad i tisíce malých zákazníků – dětí a mnoho dalších, podle ohlasu snad také spokojených zákazníků, protože víme, že spokojený zákazník je ta nejlepší reklama.

Mezi hlavní fotografické činnosti patří kromě svateb i reportáže z maturitních plesů, tanečních kurzů, promocí a podobných společenských akcí hlavně atelierové fotografie.

Od letošního roku funguje zde centrum výroby FOTOKNIH, jako první a jediní v Plzni vyrábíme sami fotoknihy ze skutečných fotografií.

foto-plzen-husova

 

 

V roce 2000 přibyla provozovna DIGITÁLNÍ FOTOATELIÉR na Americké tř. 34. původně zaměřen na zpracování fotografií systémem KODAK EXPRESS.

 

Dnes patří tato provozovna mezi nejlepší fotoateliery v kraji, specializuje se zejména na fotografování dětí, rodin, modelingové fotografie. Pro velký zájem zákazníků je nutné objednat si termín fotografování předem.

foto-plzen

 

S vývojem a postupným rozšiřováním digitální fotografie se nutně musela rozšířit i naše firma a tak pro své zákazníky otevřela březnu 2003 další provozovnu – CENTRUM DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE v Prešovské ul. 4, kde je možné /díky špičkovému minilabu Fuji Frontier 350/ zhotovovat fotografie nejen z klasických negativů, ale též ze všech digitálních médií. Během následujících 3 let se stala nejlepší fotolaboratoří v celém kraji a v rámci provozoven FDI Fujifilm také mezi nejvyhlášenější, zejména kvalitou zpracování /nejenom díky technice,ale i díky obsluze/, i v celé republice. Od 1.února 2011 se provozovna FOTO-STUDIO VAVRUŠKA - Digitální centrum přesunula na novou adresu Prešovská 18.

foto-plzen

 

 

 

K výčtu snad všech prací ve fotografickém oboru přibyla postupem času i oblast počítačové grafiky, jak pro oblast foto, tak pro reklamní oblast. Připravujeme kompletně materiály pro tisk a jinou reklamu, včetně tvorby www stránek a velkoplošného tisku. Pro potřeby zákazníku jsme schopni zajistit i nejrůznější videopráce. Z počtu 1 pracovníka a v jedné osobě majitele firmy se postupem času stal kolektiv celkem 9 pracovníků zapálených pro svou práci a udělat pro naše zákazníky někdy téměř i nemožné.