Svatební fotograf a kameraman Plzeň

Svatba a celý svatební den je pro každého vyjimečnou událostí a každý se rád probere po letech vzpomínkami nad svatebními fotografiemi. Svatební fotograf-profesionál je skvělou volbou. Nejlepší hokej hrají také profesionálové. Budete mít svatbu v Plzni, Manětíně, na zámku Kozel či v Mirošově? Přijedeme kamkoliv, a nejen v Plzeňském kraji.

Naše FOTO-STUDIO se specializuje již téměř 20 let na fotografování a natáčení svatebních obřadů. Fotografování svateb a následné upravování fotografií a zhotovování svatebních albumů nás neustále baví a nic na tom nemění fakt, že je to naše práce. Myslíme si, že je to naopak naší výhodou.

 

S postupem doby se měnil i styl naší práce a svatební fotografie se staly mnohem živějšími než v minulosti bylo zvykem. Napomáhá tomu samozřejmě daleko lepší technika a možnosti následných úprav fotografií, ale především snaha, aby každá svatba byla originálem.

 

Příspívá k tomu i fakt, že naši  svatebčané si své fotografie mohou sami vybrat a tím se spolupodílet na úspěchu. Naší snahou je setkat se s budoucími svatebčany již před svatbou, zveme je do našeho specializovaného fotoateliéru, kde je jim předvedeme, co všechno je možné mít a je sdělena předběžná kalkulace.

 

A přesto, že skutečně každá námi fotografovaná svatba je originál, pokusili jsme se pro vás připravit orientační cenové balíčky, abyste si mohli udělat lepší představu o možných variantách. Konečná podoba focení vaší svatby vždy ale záleží na naší domluvě.

 

Ve spolupráci s našimi  kameramany vám také nabízíme možnost pořízení videozáznamu z vašeho svatebního dne.

Nabízíme také návrhy a kompletování svatebních alb, svatební knihy, různé koláže fotografií, kalendáře, pohlednice a podobně. Ceny pak závisí na konkrétní zakázce. Působíme v rámci celé ČR a více informací ohledně dopravného a dalších podmínek naleznete u jednotlivých balíčků focení.

 

Hledáte-li tedy právě fotografa na svou svatbu, neváhejte nás kontaktovat na tel. 602 870 001 nebo na našich provozovnách a domluvte si schůzku.


Cenové balíčky zde


Svatební fotografie 2012

 

 

 

 

Svatební fotografie 2011

 

 

 

 

 

 

Svatební fotografie 2007 - 2010