Zpracování fotografií

Naše prodejny jsou vybaveny nejnovější technikou fotografických laboratoří. Každou fotografii posuzujeme zvlášť

a každá dostane optimální vyvážení barev a denzity. Naši laboranti mají bohatou praxi a cit pro práci s obrazem, poradí vám a pokusí se upravit výsledek odpovídající Vašim představám.

minilab_fuji_frontier


Digitální fotografie

Máte Vaše digitální snímky na paměťové kartě? Nosíte je vypálené na CD? Ať používáte USB-flash paměť, nebo zálohujete na velkokapacitním DVD nosiči a dokonce i když vaše snímky zatím zná jen harddisk Vašeho počítače – neriskujte, že o ně přijdete. Formáty až po 25x38 jsme schopni zpracovat  do 1 hodiny, nejdéle do 2 dnů. A pokud preferujete velké formáty - máme pro Vás speciální velkoplošný inkoustový tisk až do šíře 110cm – délka neomezeně.

 

Rozdíl mezi poměry stran klasických a digitálních fotografií najdete ZDE.

 

Chcete si ušetřit jednu cestu?

Pošlete Vaše fotografie ON-LINE z pohodlí Vašeho domova !

Fotografie do 10 MB můžete poslat rovnou na adresu minilab@foto-vavruska.cz. Pro větší data využívejte služby http://www.uschovna.cz/ v zip formátu. Veškěré zakázky, které posíláte přes internet se vyzvedávají pouze v Husově ulici 37 v Plzni !!!


Filmová fotografie - barevné negativy.

Pokud jste neodvykli světu celuloidových pásek, můžete si být jisti, že Vaše filmy vyvoláme s maximálním bezpečím a v maximální kvalitě. Filmová emulze prošla více než stopadesátiletým vývojem a ačkoliv je ve stínu digitálního věku, současná kvalita filmů je naprosto špičková.

kiosek


Mobil foto

Zkuste si vytisknout snímky z Vašeho telefonu na fotopapír. Vzhledem k množství složek a souborů na Vašem telefonu nebo tabletu, účtujeme za stažení fotografií z přístroje 50,- Kč jednorázově za čas s tím strávený. Nejlepší varianta je pokud si fotečky stáhnete doma na USB klíč nebo CD a přinesete jako klasickou zakázku.

 

Foto z fota

Nechte si zpracovat 80 let staré fotografie svých prarodičů - využijte možnosti moderní digitální techniky. Stejně tak v případě, že nemůžete najít negativ od svých starých snímku - nic není ztraceno. Zhotovíme Vám fotografie, které díky digitální retuši předčí originál.

 

Velkoformátové fotografie

Zpracujeme Vám fotografie třeba i v životní velikosti. Tiskneme na lesk i mat a nakonec na hodně žádané fotoplátno, které Vám zde rovnou napneme na rám a odnesete si plnohodnotný obraz třeba s Vaším děťátkem či domácím mazlíčkem.

 

Nově FOTOKNIHY

Nově zpracujeme fotoknihy ve velikosti 20x20cm, 30x30cm a 21x30cm. Výhodou je že nejde o žádné zasílání, kde nemáte žádnou kontrolu nad zakázkou, ale jako jediní v Plzni dokážeme výrobu zajistit sami. Na každé provozovně máme ukázky fotoknih a rádi Vám ukážeme a poradíme, jaká varianta je pro Vás tou nejlepší. Vice se dozvíte ZDE.

Ceník zpracování zde