Fotoknihy Plzeň

Vyrábíme fotoknihy ve velikosti 20x20cm, 30x30cm a 21x30cm.Jako jediní v Plzeňském kraji vyrábíme fotoknihy přímo na provozovně. Jsme tým profesionálů kteří Vám rádi poradí a pomůžou se vším, aby výsledek byl co nejlepší. Fotoknihy zpracováváme do 5 pracovních dní od zaslání dat z našeho programu Smart Picture Creation. Sestavení fotoknihy trvá od nás řádově 1 týden.

Pokud počítač není Váš dobrý přítel nebo se nechcete zdržovat přípravou fotoknihy stačí přinést seřazené a vybrané fotografie k nám. Rádi Vám knihu vyhotovíme a před vytištěním dáme k náhledu. Tato služba je zpoplatněna dle náročnosti práce na fotoknize a to od 500,- Kč.

Jste tvůrčí a rádi by jste si zpracovali knihu sami? Není problém, můžete si nainstalovat náš program Smart Picture Creation na tvorbu fotoknih do svého počítače a necháte naplno pracovat Vaše tvůrčí schopnosti. Fotoknihu lze pak snadno odeslat elektronicky k vytištění nebo lze stahnout rozpracovaný projekt na USB klíč, který pak přinesete do naší provozovny Husova 37 v Plzni. Spolu se pak podíváme jak je fotokniha zpracovaná a popřípadě doladíme na místě detaily k vyhotovení. Jestli si nevíte rady s programem nevadí. Stačí zavolat na číslo 702 004 051 kde Vám náš kolega poradí.  Zde Vám vše vysvětlíme a ukážeme, aby jste si svoji fotoknihu mohli sami zhotovit.

 

Program na výrobu fotoknih pro Windows a Mac

instalační kód: EU-87XL  (zadává se až při prvním spuštění programu)

 
 
 

Velikosti fotoknih

 

      20x20cm / 30x30cm                               21x30cm(A4) šířka/výška               

fotoknihy-plzen-velikost-20a20

 

Tipy desek

měkká vazba                                                              tvrdá vazba

fotokniha-plze-vazba-mekka        fotokniha-vazba tvrdá

 

Fotoknihy ze starých fotogafií

Fotoknihy nebo-li kroniky života vyrábíme pro naše zákazníky velmi často. Nejlepší dárek k životnímu jubileu, který můžete darovat. Malá ukázka jak by to mohlo vypadat.

Co k tomu potřebujete? Stačí donést Vaše fotografie, nejlépe seřazené od narození po součastnost (můžete přidat i fotografie v digitální podobě) a zajít k nám do fotostudia v Husově ulici 37. Zde se Vám bude věnovat specialista na tvorbu knih. Ukáže Vám všechny možnosti, které zde nabízíme.

Následně Vaši knihu zpracujeme od návrhu na počítači po výsledný fototisk a vazbu. Jako jediný v Plzni disponujeme kompletní technikou na výrobu fotoknih včetně knihařských desek. Máme absolutní kontrolu nad výslednám produktem. Cenový příklad fotoknih ze starých fotografií najdete v ceníku nebo rádi sdělíme po telefonu popřípadě osobně na provozovně. 

 

    

 

 

 

Ceník fotoknih

 

FOTO-STUDIO VAVRUŠKA - Husova 37, Plzeň

Otevírací doba:    Po-Pá: 8 - 17 hod
Telefon: +420 377 227 968
+420 702 004 051
E-mail: husova@foto-vavruska.cz


Zobrazit na mapě

Kontaktní formulář