Zpracování fotografií

Naše fotolaboratoř jsou vybaveny nejnovější technikou fotografických laboratoří. Každou fotografii posuzujeme zvlášť a každá dostane optimální vyvážení barev a denzity. Naši laboranti mají bohatou praxi a cit pro práci s obrazem, poradí vám a pokusí se upravit výsledek odpovídající Vašim představám.

Digitální fotografie

Máte Vaše digitální snímky na paměťové kartě? Nosíte je vypálené na CD? Ať používáte USB-flash paměť, nebo zálohujete na velkokapacitním DVD nosiči a dokonce i když vaše snímky zatím zná jen harddisk Vašeho počítače – neriskujte, že o ně přijdete. Formáty až po 25x38 jsme schopni zpracovat  do 1 hodiny, nejdéle do 2 dnů. A pokud preferujete velké formáty - máme pro Vás speciální velkoplošný inkoustový tisk až do šíře 110cm – délka neomezeně.


Rozdíl mezi poměry stran klasických a digitálních fotografií najdete ZDE.

 

Chcete si ušetřit jednu cestu?

Pošlete Vaše fotografie ON-LINE z pohodlí Vašeho domova ! Fotografie do 20 MB můžete poslat rovnou na adresu minilab@foto-vavruska.cz. Pro větší data využívejte služby www.uschovna.cz. Veškěré zakázky, které posíláte přes internet se vyzvedávají osobně v Husově ulici 37 v Plzni nebo po domluvě lze zaslat poštou na dobírku za 130,- Kč.

 

Filmová fotografie - barevné negativy.

Pokud jste neodvykli světu celuloidových pásek, můžete si být jisti, že Vaše filmy vyvoláme s maximálním bezpečím a v maximální kvalitě. Filmová emulze prošla více než stopadesátiletým vývojem a ačkoliv je ve stínu digitálního věku, současná kvalita filmů je naprosto špičková.

 

Foto z mobilních telefonů

Zkuste si vytisknout snímky z Vašeho telefonu na fotopapír. Vzhledem k množství složek a souborů na Vašem telefonu nebo tabletu, účtujeme za stažení fotografií z přístroje 30,- Kč jednorázově za čas s tím strávený. Nejlepší varianta je pokud si fotečky stáhnete doma na USB klíč nebo odešlete přímo na náš e-mail.

 

Foto z fota

Nechte si zpracovat 80 let staré fotografie svých prarodičů - využijte možnosti moderní digitální techniky. Stejně tak v případě, že nemůžete najít negativ od svých starých snímku - nic není ztraceno. Zhotovíme Vám fotografie, které díky digitální retuši předčí originál.


Velkoformátové fotografie

Zpracujeme Vám fotografie třeba i v životní velikosti. Tiskneme na lesk i mat a nakonec na hodně žádané fotoplátno, které Vám zde rovnou napneme na rám a odnesete si plnohodnotný obraz třeba s Vaším děťátkem či domácím mazlíčkem.

 

 

 

FOTO-STUDIO VAVRUŠKA - Husova 37, Plzeň

Otevírací doba:    Po-Pá: 8 - 17 hod
Telefon: +420 377 227 968
+420 702 004 051
E-mail: husova@foto-vavruska.cz


Zobrazit na mapě

Kontaktní formulář