Fotolaboratoř husova v Plzni

Naše fotolaboratoř je vybavena profesionální technikou fotografických laboratoří - Fuji Frontier 350 (klasický mokrý minilab - foto do velikosti 25x38cm), Noritsu  D1005 (suchý minilab - foto do velikosti 30x90 cm) a Canon pro 2000 (velkoformátový plotr - foto do šířky 60x Xcm)

Každou fotografii posuzujeme zvlášť a každá dostane optimální vyvážení barev a denzity. Naši laboranti mají bohatou praxi a cit pro práci s obrazem, poradí vám a pokusí se upravit výsledek odpovídající Vašim představám. 

 

Digitální fotografie

Máte Vaše digitální snímky na paměťové kartě? Nosíte je vypálené na CD? Ať používáte USB-flash paměť, nebo zálohujete na velkokapacitním DVD nosiči a dokonce i když vaše snímky zatím zná jen harddisk Vašeho počítače – neriskujte, že o ně přijdete. Formáty do 30x45 jsme schopni zpracovat EXPRESS do odpoledne nebo klasicky do 2 dnů. A pokud preferujete velké formáty - máme pro Vás speciální velkoplošný inkoustový tisk až do šíře 60cm – délka neomezeně.

 

Chcete si ušetřit jednu cestu?

Pošlete Vaše fotografie ON-LINE z pohodlí Vašeho domova ! Fotografie do 20 MB můžete poslat rovnou na adresu minilab@foto-vavruska.cz. Pro větší množství fotografií  využívejte služby www.uschovna.cz . Veškěré zakázky, které posíláte přes internet se vyzvedávají v Husově ulici 37 v Plzni nebo po domluvě můžeme odeslat poštou na dobírku za 130,- Kč.
 

Filmová fotografie - barevné negativy

Pokud jste neodvykli světu celuloidových pásek, můžete si být jisti, že Vaše filmy vyvoláme s maximálním bezpečím a v maximální kvalitě. Filmová emulze prošla více než stopadesátiletým vývojem a ačkoliv je ve stínu digitálního věku, současná kvalita filmů je naprosto špičková.


Mobilní foto

Rádi by jste si nechali vyvolat fotografie z mobilních telefonů a nevíte jak na to?  Stačí si stáhnout naší aplikaci do mobilu a odeslat objednávku rovnou z pohodlí domova. Aplikace je ke stažení zde : SMARTPictureCreation.  Heslo: EU-87XL

Pokud si nevíte rady přineste Váš mobilní telefon k nám na provozovnu do Husovky. Zde se Vám budeme věnovat a ukážeme jak fotografie co nejednoduším způsobem dostat k nám na zpracování.

Foto z fota

Nechte si zpracovat 80 let staré fotografie svých prarodičů - využijte možnosti moderní digitální techniky. Stejně tak v případě, že nemůžete najít negativ od svých starých snímku - nic není ztraceno. Zhotovíme Vám fotografie, které díky digitální retuši předčí originál. Více se dozvíte ZDE.
 

Velkoformátové fotografie

Zpracujeme Vám fotografie třeba i v životní velikosti. Tiskneme lesklé fotografie a na fotoplátna, které Vám zde rovnou napneme na rám a odnesete si plnohodnotný obraz třeba s Vaším děťátkem či domácím mazlíčkem. Objednávejte ZDE.
 

Fotoknihy

Zpracujeme fotoknihy ve velikosti 20x20cm, 30x30cm a 21x30cm. Výhodou je že nejde o žádné zasílání, kde nemáte žádnou kontrolu nad zakázkou, ale jako jediní v Plzni dokážeme výrobu zajistit sami. Na provozovně máme ukázky fotoknih a rádi Vám ukážeme a poradíme, jaká varianta je pro Vás tou nejlepší. Více se dozvíte ZDE.

FOTO-STUDIO VAVRUŠKA - Husova 37, Plzeň

Otevírací doba:    Po-Pá: 8 - 17 hod
Telefon: +420 377 227 968
+420 702 004 051
E-mail: husova@foto-vavruska.cz


Zobrazit na mapě

Kontaktní formulář